Altinkaya şimdi ara Tekin

 

 

Yol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan her insanın zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz çekici hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, istediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bu gibi vasıta yardım konularında da yardımcı olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün vasıta arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini arzuladığınız yere naklediyoruz.

 

 

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden yahut web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesi için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un Yol yardım 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan biri de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol Istanbul Kurtarma destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukla istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara ihtiyaç olmaktadır. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, pratik şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir sıra vasıta bulunur. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla beraber güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühim bir şeydir, nedeni ise güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Altinkaya şimdi ara Tekin”

Leave a Reply

Gravatar